Select Page

Naš zavod se je v sredo, 22. 6. 2022, s sodelovanjem na tržnici in s pripravjenimi dejavnostmi na šolskem dvorišču, v šoli in na vrtčevskem dvorišču predstavil svetovnim ocenjevalcem za urejenost kraja v tekmovanju Communities in bloom, predstavnikom Občine Velika Polana in javnosti. Za sodelovanje sta Osnovna šola Miška Kranjca Velika Polana in Vrtec Velika Polana prejeli pisni zahvali s strani ustanoviteljice, Občine Velika Polana.

Lepo je bilo slišati pohvale ocenjevalcev tekmovanja, da smo lahko ponosni na naš trud, delo, znanje, ki ga prenašamo na naše učence in otroke vrtca. Slednji so v sodelovanju z zaposlenimi na šolskem dvorišču sklenili roke v krog ter s tem prikazali, da smo kot zavod povezani in da se zavedamo, da s sodelovanjem in skupnim delom lahko dosežemo in vplivamo na to, da bo naš jutrišnji dan lepši in boljši.