Select Page

Spoštovani starši!

Posredujemo vam včeraj prejeto Okrožnico MIZŠ – Obvestilo NIJZ št. 6030-2/2022/9 glede zamika pri odrejanju napotitev v karantene s strani NIJZ zaradi izrazitega porasta okužb s SARS-CoV-2. Več informacij je v priloženi okrožnici. Starši v primeru karantene otroka za koriščenje pravice višje sile pri delodajalcu do prejema Izjave o karanteni s strani NIJZ lahko uveljavljate prejeto pismo staršem s strani zavoda.

Zaradi pojava potrjenih okužb v zavodu vas naprošamo, da dosledno upoštevate navodila in v primeru pojava simptomov pri otroku/učencu le-ta ostane doma, ga preventivno testirate  in kontaktirate osebnega zdravnika pediatra.

Lepo vas pozdravljam,

Danijela Apatič,

ravnateljica zavoda

OŠ Miška Kranjca Velika Polana

16.1.2022 Obvestilo_NIJZ_jan22PSV_P