Select Page

Spoštovani starši!

Obveščamo Vas, da bo vpis v 1. razred za šolsko leto 2021/2022 na OŠ Miška Kranjca Velika Polana potekal:

  • v sredo, 10. 2. 2021, od 7.30 do 9.00 ure in od 13.00 do 16.00 ure in
  • v četrtek, 11. 2. 2021, od 14.00 do 17.00 ure.

 

Vpisovali bomo otroke rojene v letu 2015. Prosimo Vas, da se vpisa udeležita oba starša, saj potrebujemo podpise obeh staršev. S sabo prinesite veljaven osebni dokument (za Vas in za otroka). Vpis bo potekal v pritličju šole v angleški učilnici.

 

V našo šolo se morajo vpisati vsi otroci, ki imajo stalno ali začasno prebivališče prijavljeno v našem šolskem okolišu. V primeru, da želite svojega otroka vpisati/prepisati na drugo osnovno šolo, ali želite, da se otroku odloži všolanje za eno leto, je otroka potrebno najprej vpisati pri nas (o spremembah pa ste nas dolžni obvestiti ob vpisu).

 

Starši boste vabila prejeli po pošti s točnim datumom in uro vpisa. Tokrat, zaradi trenutnih razmer, otrok na vpis ne vabimo.

 

Prosimo, da se ob prihodu na vpis, držite vseh predpisanih zdravstveno-higienskih ukrepov (obvezna zaščitna maska, razkuževanje ob prihodu/odhodu, medsebojna razdalja).

 

Veselimo se srečanja z Vami in Vas lepo pozdravljamo.

 

Pedagoginja:                                                                                      Ravnateljica zavoda:

Mirjam Törnar                                                                                   Danijela Apatič