Select Page

Ta svet je lep,
če nekomu nekaj daš.
Ta svet je lep,
če nekoga rad imaš,
če stisneš roko komu,
ki ga kaj boli.
Ta svet je lep,
če si človek do ljudi. (T. Pavček)

 

V teh predprazničnih dneh se kot šolska skupnost, prav tako pa tudi kot posamezniki, s ponosom oziramo v leto, ki se počasi izteka in nas vabi k razmišljanju o naših dejanjih, uspehih in dosežkih. Ker nam ni vseeno za soljudi in za ohranjanje medgeneracijskih stikov s stanovalci Doma Danijela Halasa, smo se v torek, 21. 12. 2021, ko smo obeležili Dan brez IKT, v okviru rekreacijskega odmora odpravili k stanovalcem Doma Danijela Halasa v Veliki Polani. Zbranim smo polepšali dan in jim s pesmijo zaželeli prijetne, mirne in zdrave praznične dni. Predsednik šolske skupnosti in ravnateljica sta predstavnici Doma Danijela Halasa predala veliko kuverto, Božičkovo pošto, v kateri smo zbrali voščila in pisma učenk in učencev naše šole ter zaposlenih za vsakega od stanovalcev. Iskreni nasmehi, solze v očeh in na licih stanovalcev ter hvaležni pogledi so bili najlepše darilo, ki smo ga lahko dobili v teh predprazničnih dneh za trud in voljo, s katero smo drug drugemu dokazali, da smo si blizu, pa čeprav narazen.

 

                                                                          Koordinatorici Natalija Šimon in Martina Ternar Gabor