Select Page

V četrtek, 24. 6. 2021 je potekal zadnji šolski dan. Na začetku smo si po razredih ogledali virtualno prireditev, ki je trajala skoraj dve šolski uri. Prireditev je bila posneta v počastitev slovenskega državnega praznika, še posebej ker letos naša država praznuje 30 let osamosvojitve. Del prireditve je bil namenjen tudi zaključku šolskega leta in poletnim počitnicam.

Po ogledu videoposnetka smo se veliko pogovarjali o tem, kako se je naša država osamosvojila in postala samostojna ter neodvisna država. Naslednjo uro pa nam je učiteljica razdelila učne liste, ki smo jih morali izpolniti in pobarvati našo zastavo.

Zadnja šolska ura je bila najbolj sproščena, saj smo prejeli zaključna spričevala, priznanja in pohvale. Menili smo se o načrtih za preživetje poletja in si zaželeli lepe najdaljše počitnice. Se vidimo naslednje šolsko leto!

Iza Jerebic, 6.a