Select Page

Urniki

Urnik 2022/2023:

Urnik razredov:

1.r:

 

1. URA

8.20-9.05

2. URA

9.10-9.55

3. URA

10.25-11.10

4. URA

11.15-12.00

5. URA

12.05-12.50

PONEDELJEK SLJ SLJ ŠPO MAT  
TOREK SPO MAT ŠPO SLJ TJA
SREDA MAT SLJ SPO GUM  
ČETRTEK SLJ SPO LUM LUM TJA
PETEK MAT SLJ ŠPO GUM  

 

2.r:

 

1. URA

8.20-9.05

2. URA

9.10-9.55

3. URA

10.25-11.10

4. URA

11.15-12.00

5. URA

12.05-12.50

PONEDELJEK TJA ŠPO SLJ SLJ MAT
TOREK ŠPO MAT SLJ SPO  
SREDA MAT SLJ SPO LUM LUM
ČETRTEK SLJ SLJ SPO GUM  
PETEK MAT ŠPO TJA SLJ GUM

 

3.r:

 

1. URA

8.20-9.05

2. URA

9.10-9.55

3. URA

10.25-11.10

4. URA

11.15-12.00

5. URA

12.05-12.50

PONEDELJEK ŠPO SLJ SLJ MAT GUM
TOREK MAT ŠPO SLJ SLJ SPO
SREDA SLJ MAT SPO TJA GUM
ČETRTEK SPO SLJ MAT LUM LUM
PETEK TJA MAT SLJ ŠPO  

 

4.r:

  PREDURA

1. URA

8.20-9.05

2. URA

9.10-9.55

3. URA

10.25-11.10

4. URA

11.15-12.00

5. URA

12.05-12.50

 

6. URA

13.10-13.55

 

PONEDELJEK   MAT MAT GUM LUM LUM  
TOREK   SLJ SLJ TJA NIT NIT NRA
SREDA

NŠP

N2N

SLJ MAT TJA DRU ŠPO  
ČETRTEK N2N SLJ ŠPO MAT DRU GUM/RU NTE
PETEK   MAT SLJ NIT ŠPO    

 

5.r:

  PREDURA

1. URA

8.20-9.05

2. URA

9.10-9.55

3. URA

10.25-11.10

4. URA

11.15-12.00

5. URA

12.05-12.50

6. URA

13.10-13.55

PONEDELJEK   MAT SLJ NIT NIT TJA-D GOS
TOREK   SLJ DRU MAT-D NIT GUM NRA
SREDA

NŠP

N2N

SLJ DRU ŠPO LUM LUM  
ČETRTEK N2N TJA SLJ-D MAT ŠPO DRU NTE
PETEK   MAT SLJ GUM/RU TJA ŠPO  

 

6.r:

  PREDURA

1. URA

8.20-9.05

2. URA

9.10-9.55

3. URA

10.25-11.10

4. URA

11.15-12.00

5. URA

12.05-12.50

6. URA

13.10-13.55

PONEDELJEK RU-plan GOS ZGO TIT ŠPO SLJ  
TOREK   NAR GEO TJA MAT SLJ NRA
SREDA N2N TJA ŠPO MAT NAR SLJ  
ČETRTEK N2N ŠPO TJA MAT TIT SLJ  
PETEK NŠP MAT LUM SLJ GUM TJA GOS/14

 

7.r:

  PREDURA

1. URA

8.20-9.05

2. URA

9.10-9.55

3. URA

10.25-11.10

4. URA

11.15-12.00

5. URA

12.05-12.50

6. URA

13.10-13.55

PONEDELJEK RU-plan MAT-D SLJ-D TJA-D ZGO DKE  
TOREK   GEO TJA SLJ ŠPO-D ŠPO-F GUM
SREDA   MAT NAR SLJ ZGO TJA UBE
ČETRTEK   SLJ7 NAR7

TIT-D

ŠPO-F

MAT

TIT-F

ŠPO-D

SPH
PETEK   GEO TJA LUM MAT NAR ŠSP

 

8.r:

  PREDURA

1. URA

8.20-9.05

2. URA

9.10-9.55

3. URA

10.25-11.10

4. URA

11.15-12.00

5. URA

12.05-12.50

6. URA

13.10-13.55

7. URA

14.00-14.45

PONEDELJEK RU-plan TIT MAT SLJ FIZ ŠPO ŠZZ  
TOREK   MAT KEM ZGO GEO TJA NI2 NI2
SREDA   BIO MAT TJA ŠPO GUM SLJ/14  
ČETRTEK   MAT FIZ SLJ KEM ZGO PLE  
PETEK   LUM BIO/GEO TJA DKE SLJ ROM  

 

9.r:

  PREDURA

1. URA

8.20-9.05

2. URA

9.10-9.55

3. URA

10.25-11.10

4. URA

11.15-12.00

5. URA

12.05-12.50

6. URA

13.10-13.55

7. URA

14.00-14.45

PONEDELJEK RU-plan SLJ/14 BIO GEO TJA FIZ

OGK

NI3

NI3
TOREK  

MAT-1

SLJ-2

MAT-2

SLJ-1

KEM TJA ZGO IŠP  
SREDA   ŠPO TJA GEO

MAT-2

SLJ-1

MAT-1

SLJ-2

GUM  
ČETRTEK   FIZ

MAT-2

SLJ-1

KEM ZGO

MAT-1

SLJ-2

PLE  
PETEK   ŠPO

MAT-2

SLJ-1

MAT-1

SLJ-2

BIO LUM